Únor 2015

Dnešní deník " Ach, jak já zbožňuji utrpení těch co nesnáším! "

26. února 2015 v 20:25 | Niku
Ahoj, no ano priznavam, že nadpis zní vrazedne, ale není. .Takže od začátku: Dnes jsme sli do divadla na nějaké drogy apod. , no s já jsem mezi ostatnimi vynikala oblecenim natolik, že se mě kluci vnimsli jak blázen! . No a tak jsem měla na sobě fialové punčochy s černými puntíky, fialové trpytive triko, sukni a jako doplněk nadhernou plesovou kabelku. No a tak když jsem prošla kolem té třídy co mě sikanovali a začali si septat a já je probodavala pohledem. Pak se mě zeptali proč jako nosím tu kabelu a já jsem řekla " Víš, no nosí se to v Praze , nojo promin! Vlastně vesnickà suchta! ;*". Nojo dneska jsem byla nějaká. . No nestydela jsem se to říct nahlas.

Trénink Sannyho #1- poslušnost a lehni

21. února 2015 v 7:06 | Niku
Ahoj, takže za prvé co bych vám chtěla říct je, že jsem po dlouhé době na mobilu a to je možná i lepší! LOL! .. A za druhé (to hlavní) jak dopadl trénink se Sannym. "Sanny už pochopil co po něm v podstatně chcem a to je povel "lehni". Umí zatím, ale dej pac, sedni a k noze.V příští výuce půjdem se Sannym už i na procházku."- jo a také Helena natočila Sannyho jak pije. .. no on se totiž chce vykoupat a tak .. no když pije tak zároveň tam si myje i tu nohu no.. a tak to byl kapku trapas!
Vracím se k blogování a ''malá'' konstrukce blogu!

18. února 2015 v 14:59 | Ashlycelebrite
Ahoj, tak konečně! Mamka mi dovolila být na pc every day a zrovna mi funguje!!! Jinak chci abyste očekávali konstrukci blogu a větší aktivnost a tím myslím i komentování!. Jsem velice ráda, ale jen vás chci upozornit, že kdybych se třeba někdy neozvala ten týden tak prostě jsem na dovolené nebo tak něco!. Teď o prázdninách budu ke kamarádce, která má také králíčka a i stejnou rasu! A půjdu s Kájou(MÝM KRÁLÍČKEM)

Trénink se psem

17. února 2015 v 20:08 | Ashlycelebrite
Ahoj, ne nejsem ještě napořád aktuální, jestli si myslíte. Zkrátka dnes jsem měla výjímečně čas, jelikož zítra máme pouhých 5 hod.! ... S kamarádkou Helčou jsem se domluvila, že mi bude trénovat psa (agility a základ. poslušnost) za 50 kč na jednu hod., což mi příjde dost slušné, jelikož co naučila svého psa sama je neuvěřitelné! Např.: Chodit pozadu, dát pac, dělat prtvého, lehnout si, chodit s ní nastejno mezi nohy...) Já jsem akorát předevčírem naučila Sannyho dej pac a skoč a dej tlapky na ruku!. Což mi připadá ubohé za tu jednu a půl hodiny!, Jinak jsem vám chtěla říct, že se život kapičku ''zjinačil'' a tak možná, že i blog do tohoto roka smažua potom bych si zase založila nový!.

Moje jiné zájmy a blog.cz

12. února 2015 v 18:49 | Ashlycelebrite
Ahoj, tento článek nebude tak veselý.. Dnes jsem pochopila úplně, že prostě můj život je zvířata a být rebel a swager... No, co jiného na to říc? ... s mojí nej kámoškou se teď rozhlížíme po okolí na taneční kroužky. Nejvíce se nám zamlouvá nejspíše EASY DANCE a také bysme trochu chtěli na tanec u tiče, ale moc toho nenašplháme takže nic pro nás. Další věc kterou bych chtěla oznámit je, že na blog nemám čas, leda, že bych psala takto pozdě, což se mi nechce! Jo prostě.. další věcí je, že miluji psi .. není to novinka, ale že prostě... Teď chci Sannyho učit různé věci abych ho potom mohla vlakem převážet.. Bude to znít hnusně, ale hodně žárím na holky, které chodí se psem do vlaků a kamkoliv a já ne což je totálně na hovn*!.. Také se teď učím s nej kámoškou nový jazyk, takže vidíte jak mám přeplněno? Nwm kdy se na blog vrátím-...

Informačka

8. února 2015 v 16:29 | Ashlycelebrite
Ahoj, chci vás jenom informovat ohledně blogu... Co se týče pozastavení tak už neplatí, ale pc stále blbne a tak zde nebudu často jak jsem bývala. Ale v tomto článku to není jenom o pozastavení.. Ale teď se vrhnem spíše na ty hlavnější informace!.
  1. Blog nebude jenom o MH, EAH a mě
  2. Tento blog bude i o Japonské skupině jménem Sistar
  3. Budu mít jinou přezdívku na tomto blogu.
  4. Teď zrovna pracuji na designe kde jsou Sistar
Vyhovují vám tyto ''menší'' změny?

krátké pozastavení

4. února 2015 v 16:09 | Ashlycelebrite
Ahoj, omlouvám se, ale budu mít krátké pozastavení.. Kvůli pc... Protože opět blbne! Stále (nedělalo to než jsme ho dali k opraváři) se ukazují na všech stránkách reklamy a občas mě to hodí i jinam...