Leden 2015

Můj nový styl!!!

31. ledna 2015 v 21:45 | Ashlycelebrite
Ahoj, já miluji Kawaii!!! Je to úžasný styl! Zkrátka ''PANENKOVÝ''!. No a ne jen to.. zkrátka japonský styl.
PS.: Sorry, že fotografie nemám na velikosti, ale prostě spěchám!

(Google)

Focení s Inou a Allie

29. ledna 2015 v 21:19 | Ashlycelebrite
Ahoj, po dlouhé době vám sem přináším další fotografie a tentokrát s Inou a Allie.. Jak můžete na fotografiích zpozorovat tak zrovna nesněží, ale spíše svítí v celku sluníčko, což mě mrzí. Naštěstí nejsme zasypáni :D!
Líbí se vám mé fotografie? Padá u vás sníh nebo ne?
Ina si hraje na modelku a tak si hodila svoje nádherné
žhnoucí vlasy na jednu stranu a ukázala nám svoje krásné oči


Dnešní článek/ Deníček

28. ledna 2015 v 16:49 | Ashlycelebrite
Ahoj, dnešní den byl nezapomenutelný a zároveň strašný. Tento den bych mohla zapsat jako Den NASRANÝCH učitelek :D.
1 hod., hudebka probírali jsme šikanu s Petrou..( To je holka z děckého domova, kterou u nás šikanují či ignorují). Učitelka na Hudební výchovu byla z toho naštvaná. Druhá hodina ČJ. Opět jsme brali Petru :D. Třetí hodina Angličtina- Učitelka na mě vajela, že nemám dů z angličtiny a ještě k tomu mě ztrapnila. čtvrtá hodina opět t samé a pátá opět to samé ( to ČJ). Když jsem přišla ze školy máma mi řekla, že prý šel jeden kluk ze školy a že prý učitelka mu řekla ať jí neštvě, že jinak dostane facku a on na to jí řekl, že by si to mohla zkusit a ona mu FAKT DALA PŘES HUBU! Jak trapné.. Jinak zítra máme vysvědčení a tak se plánuji namalovat- mimo to ošmykala jsem KÁJU! (mého králíčka Teddyho)
Také jste měli tento den?
(zdroj:
Google)

Můj nový blog o Zendaye

25. ledna 2015 v 17:04 | Ashlycelebrite
Ahoj, vítám vás v tomto krátkém článku! Dělám totiž reklamu pro svůj nový blog.. myslím, že možná by i mohl být lepší než tento, zkrátka budu ráda za každou návštěvu! Zde!

Černá, černá a zase černá! Aneb nový trend?! ♥

24. ledna 2015 v 17:09 | Ashlycelebrite
Ahoj, jak jistě už víte, tak jsem si opravdu ''velice'' oblíbila černou barvu! Ale předem vám říkám, že Gothička opravdu nejsem!!! Jen mám prostě ráda černou, no a co?. Jo a než začnu s tou novou módou tak vám musímm napsat něco úžasného! Já mluvím ze spaní! Jo, určitě si říkáte ''Není divná?. Proč se raduje??''. Já nevím proč jsem šťastná, ale vím, že jsem vždy chtěla být náměsíční aneb mluvit ze spaní a to opravdu neví proč.. A jak to vlastně vím? Prý, že se mě máma večer ptala, jestli mi není blbě a já jse prý ODPOVĚDĚLA!!! A martin mě slyšel říkat večer ''Či, čičí!!!'' No, dobrý, tak alespoň vím, že se mi něco zdálo o kočkách. No jinak teď chci říct něco ohledně toho černého oblečení!
Důvody pro je mám ráda
  1. Je to krásná barva
  2. V dnešní době je opět IN
  3. Sluší mi
  4. Je to barva ke které ladí všechny barvy!.
  5. Je to prostě krásná barva!!!
V dnešní době je černá oblíbenou barvou skoro u každého.
PS.: ''Omlouvám se, že vám články zde nedávám častěji, ale to víte.. Teď se mi navaluje velice mnoho učení, jelikož jse měla něco jako Salmonelozu a byla jsem doma 3 týdny...''


Informace o mě

21. ledna 2015 v 20:33 | Ashlycelebrite
Ahoj, musím říct, že za těch pár dnů a tím myslím asi 3-7 dnů, jsem se v celku změnila. I ve stylu. Vlastně jsem si uvědomila že mám ráda asi nejvíc ''černou a fialovou a zelenou'' barvu. Uvědomila jsem si, že se zbytečně stresuji před školou a, že bych měla být spíš taková ''Pohodová'' k tomu mi i trochu dnes povzbudila opravdová kamarádka. Má pravdu, ale já jsem už v podstatě zažila spoustu bolesti a tím myslím v kamarádství.. Pamatujte si.: Jak jste dvě nejlepší kamarádky, tak jste v suchu, když příjde další nová holka tak to ještě ''možná'' půjde, ale jak příjde čtvrtá, tak už je konec! Jako.. u vás to může být jiné, ale mě se to stalo 1 krát a i mým kamarádkám :/. Zkrátka .. To aby člověk si hlídal kamarádku celých 24 hodin! Ale jak říkám.. už jsem takový polo-skeptik. Prostě už moc lidem nevěřím. Jo a tedy můj styl je ''Swagger''- což znamená můj vlastní styl :3.


Má nová oblíbená kniha+ info o pc

17. ledna 2015 v 12:43 | Ashlycelebrite
Ahoj, omlouvam se, že jsem dlouho nic nenapsala. Ne, nejsem líná! Ale jak jistě víte, tak mi blbnul a už zase mi "blbne" komp a prý, že v něm mám modrou smrt.. No tak super, no a já jsem se právě chystala dát na blog mé nové fotky panenek... - Jdem na tu lepší zprávu a to je, že jsem si oblibila další knihu jménem "Emily Strange- ztracené dny". A o čem/kom je ta kniha? Je to o 13 leté dívce která se probudila na lavičce a měla amnezii. Takže si vytvořila kutloh z krabice od ledničky a stará se o 4 černé a potulne kočky. Snaží se najít sve rodiče. . Ale připadá jí divný, že ji nikdo nehledá. . A ano je to vlastně Román, ale mě se líbí! Je to kockomilka a 4 kočičky jí v zimě zahrivaji!.. Promiňte, ale více nedokáži napsat, jelikož jsem na mobilu! .

Moje první Manga Shoujo kresby

14. ledna 2015 v 8:57 | Ashlycelebrite
Ahoj, dostala jsem novou knihu o kreslení Mangy... Lépe přesněji Shoujo. Shoujo, jsou dívky a chlapci od 12 let do 17 nebo 16let.. Musím říct, že kniha mi opravdu pomohla, ale když jsem zksuila jej nakreslit, tak prostě.. no, posuďte sami.! Musím se jenom lépe naučit tu mangu, ale na první dva pokusy to alespoň nevypadá, tak nejhůř :D- Mimo, to dám sem brzy článek s nafocenou Venus. A také chci říct, že pc jsem spravila, takže už jej mohu normálně komentovat!

(zdroj.: Me!)

kniha

Můj deník/ A také názory na věci..

13. ledna 2015 v 19:12 | Ashlycelebrite
Ahoj, první k čemu asi budu psát je bohužel info o mém ''težce, totálně...'' blbém kompu... Takže .. jak to popsat :D?!.. Mám notebook 3 roky.. A jak to ''bývá'', tak notebook ''zblbnul'', ne jen to, ale totálně!''. Prostě tento článek píšu již po druhý, jelikož se mi najednou notebook zastavil.. Doufám, že to bude lepší. Ale jak znám ''sebe'', tak dostanu od táty spíše nový notebook, než zase mít komp ve šrotu asi 3 týdny.- Ne, díky jsem totálně úchylná na internet, takže bez počítače vydrím max. 1 týden.. potom už jsem naštvaná!-_-.. jo a další DŮLEŽITÁ!informace je, že jelikož se notebook zasekává, tak nemohu moc komentovat.. pokusím se, ale jakmile napíšu komentář a pošlu ho ihned se komp zastaví a já si musím otevřít novou složku a napíšu ho znovu a zase se zastaví.. Tak má to cenu? Každopádně, budu tady celkem často, jestli se komp sekat nebude.. No, jo chci jen říct, že jestli adminka Miss Caroline skončí, tak se budu nudit, jelikož za den chodím x krát na její blog a čekám až tam dá nové články. Takže veliká škoda no..

Včerejšek a nová móda ze strších let...

11. ledna 2015 v 17:07 | Ashlycelebrite
Ahoj, takže prvním, čím chci začít je včerejšek!. Včera jsem byla s mámou na nákupech a byli jsme v Lysý. Byli jsme v Penny a měla jsem na mámu počkat u vchodu.. Když v tu ránu se tam objedvil nějaký úchyl! Normálně, byla jsem u cedule a on tam ke mě šel a dělal, jako kdyby si jí prohlížel, tak jsem se trošku posunula a šel zase tam.. Tak už jsem toho měla plné zuby a šla jsem dovnitř do Penny a potom odešel.. Takže to byl tutově úchyl! Také, že kolem měsíce přeci říkali v novinách, že v Lysý znásilnily jednu holku které bylo deset, když šla do školy... Takže se opravdu chraňte před takovými cizými blbečky! -_- .. Jo a teď k té nové módě! Já jsem si jí koupila.. Jsou to zkrátka hodinky, které jsou na prst, takže jsou to v podstatě, takový prstýnky. Koupíte je do 100 kč a jsou oparvdu šikovné! Mám takovou stříbro-perleťovou barvu, plánuji si ještě koupit zlaté a s americkou vlajkou!. Další módou jsou třpytivé oblečení a samozdřejmě oblečení které nosí pravá dospělá dáma a to jsou šaty... šaty polodlouhé a jsou jakoby těsné, ne takové volné! S páskem a letovými botami! No prostě LUXUS! Já miluji takové oblečení! A aby se neřeklo tak tady máte pár fotek oblečření, které budu nosit aneb které se mi líbí a jsou v módě!