Panenky Novi Stars

23. prosince 2014 v 9:04 | Ashlycelebrite
Ahoj, vítám vás u takové ''polo'' novinky.. Týká se to Ns panenek.. Velice mě již zaujali svoji roztomilostí a originalitou.. Také některým svítí nohy ve tmě apod., Ne jen to, ale jsou neskutečně levné oproti MH, tyto panenky stojí 360 kč!. Já dostanu k vánocům dvě a to jsou.: Alie Lectric a Ina Ferna.. Ehm.. snad jsem to napsala dobře, jelikož mi dalo práci si je zapamatovat :-D! Tátu jsem ještě požádala o EAH a řekl, že mi je koupí po vánocích jelikož mi k vánocům on dá .: 2000 kč, 2 panenky NS, 1 knihu, domácí kino a stroj na vytváření popcornu.. jj já vím, jsem rozmazlená a za to může pouze on. Nemohu se přestat těšit na domácí kino! Prý to stojí okolo 80 000 kč, za promítačku, veliký plátno atd., máma jako vždy bude nasraná, že mám větší radost z dárků od táty.. Ona se diví.. táta je bohatý jelikož pracuje jako ředitel firmy.. dostáváme i zadara tic-tac. Ale v zato se těším na nový mobil od mamky, sice to není Apple, ale samsung je lepší.! Také se těším na ten záhadný dárek od mámy... - Promiňte.. už jsme zase odbočily :D. NS jsou prostě senza! Jinak dostanu tyto dvě panenky.: (viz. obrázky)
(zdroj: Google) Alie L.Ina F.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miss Caroline Miss Caroline | Web | 23. prosince 2014 v 12:43 | Reagovat

Musím říct, že jsem rozmazelená, ale nerada se s tím chlubím. Takové domácí kino nemusí být špatné, já má doma 3D televizi, která se dá připojit k wi-fi. :D Co se týče panenek a mobilních telefonů, já osobně nemám ráda Apple z toho důvodu, že moji spolužáci se mohou zbláznit, když ho někdo má a považují ho za svého "velitele". -_- :D A panenky nejsou špatné, já bych se je ale ani nekoupila, mně stačí bohatě monsterky. :)

2 ashlyinkaashly(nepřihlášena) ashlyinkaashly(nepřihlášena) | 23. prosince 2014 v 13:43 | Reagovat

[1]: Já se také nechlubím.... Apple se mi líbí na pohled a nikdy jsem ho nepoužívala, takže tvrdit nebudu jaký to je bůh... na druhou stranu říká kamarádka, že by si jinou značku než Apple už asi nekoupila :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama