Prosinec 2014

Tipy a triky na holčičí noc!

31. prosince 2014 v 14:39 | Ashlycelebrite
Ahoj, musím vám říct, že se omlouvám v minulém článku za obrovskou chybu... to jak jsem napsala všude nechty! mají tam být nehty.. OMG!!! Já jsem si to uvědomila až teď! XD :D Jinak máte zde další tiypy a triky


Tipy a triky na nechty

31. prosince 2014 v 13:34 | Ashlycelebrite

Ahoj, takže jelikož je silvestr, tak jsem pro vás vytvořila takzv. ''tipy a triky''. Ještě dnes jich tu zde pár bude
a tak doufám, že se vám budou líbit! :)

Elsiino focení + bonus!

29. prosince 2014 v 11:53 | Ashlycelebrite
Ahoj, tak jsem si říkála, že když tak nádherně sněží, že bych se trošku rozjela s focením. A také, že ano! Dnes jsem fotila Elsu, prosím moc se jí nelekněte :D, má oproti tělu světlou hlavu, jelikož jsem jí dostala ze školy od Mikuláše XD, jo ještě k tomu jí nedržejí vlasy moc gumičky, takže jsem jí tam jednoduše přidělala na vlasy drátek XD :D ''jednoduché řešení''!. Jinak jsem dala Elsu trošičku očuchat Sannymu a asi se do ní zahleděl jelikož dělal ukvapený obličeje (viz. fotografie). Také zde k článku dávám bonus a to je má nová Alie Lectric :-). Také ještě dnes budu hodně fotit, ale spíše až přestane sněžit, jelikož mi to vadí při focení..
(koho chcete jako příštího na focení? :)) Líbí se vám, alespoň trošku fotky? přiznávám tyto se mi moc nepovedli)

Elsa

Informace ohledně soutěže co jsem ''předtím'' plánovala+informace o fotografiích

25. prosince 2014 v 21:42 | Ashlycelebrite
Ahoj, víte jak jsem měla ten ''vánoční express'' a jak se zůčastnily ty adminky? Tak moc se omlouvá, ale ceny png budou trvat, jelikož mám práci až nad hlavu a tím myslím ''RELAX'', opravdu musím relaxovat a tím pádem to znamená užít si u táty! jelikož jsem tátu neviděla 2 měsíce. K tátovi pojedu až zítra jelikož vlaky nejeli jak jsme si s ''tátou'' představovali.. Mimo to vám chci sdělit, že mi je blbě a mám asi horečku, protože každou noc mi je vedro jak prase! Ty virózy teď opravdu řádějí, takže dejte na má slova ''Když příjdete z venk domů, tak si prostě umyjte ruce!'' :D - Co se fotografií týče, tak budou brzy..
(Také máte virózu? Co plánujete ještě zažít v ttyo prázdniny?)
(zdroj.: Google)

Štědrý večer nastal+ na co se můžete těšit!

24. prosince 2014 v 21:38 | Ashlycelebrite
Ahoj, dnešek byl upřímně fajn.. Ale mám-li říci pravdu tak se více těším na zítřek, jelikož pojedu k tátovi. Jinak dárky byli senzační! Nejvíc jsem tedy dala své srdce do mobilu a do pravěkého akvária!. I když.. jediné co mě znepokojuje je, že ti Listonoši nemusí se ''vyklubat'' z vajíček. Další nevýhoda je, že musíte celý večer nechat svítit lampičku, protože Listonoši potřebuji umělé světlo.- Teď se přisunem k mobilu- zatím jsem nenašla jediný nedostatek,. Můj mobil je Samsung Galaxy Young v barvě.: ''Dead Blue''- mrtvá modrá. I název barvy se mi líbí :-D! Pravda je, že jsem chtěla aby vánoce 2014 byli nejlepší, ale nejsou.. Ráno jsem zvracela a aby to nestačilo, tak se mi teď točí v celku hlava. Jo a konečně jdem na věc ''Na co se můžete těšit!''. Velice dlouho jsem na blog nenafotila jedinou monsterku a tak vám to chci vynahradit. Budu fotit mobilem, takže bych prosila abyjste nekomentovali kvalitu. ..

Kája Kájíčatý :D, a vánoce

23. prosince 2014 v 13:55 | Ashlycelebrite
Ahoj, jak mám králíčka, tak se mi to jméno začalo líbit! - (nikdy jsem nemusela jséno Karolína či Kája jelikož mi to připomínalo jedu starou známou -_-...). Vždycky říkám Kájovi.: Kájínku... Musím i říct, že již nemohu uvěřit, že zítra jsou vánoce.. není na to taková atmosféra. A připadám si taková--- NORMÁLNÍ! Před rokem jsem nemohla kvůly dárkům týden spát. :D A dokonce jsem tátu i žadonila o to abych si, alespoń jeden dárek rozbalila před vánocemi! XD. A teď, se sice na dárky těším, ale není jak to bývalo. prostě už 4 aneb 5 vánoce bez sněhu :-(, to prostě není ono! Připravila jsem si totiž jedno překvapení a to bych k tomu potřebovala sníh.. Mimo to večer je strašný vítr! U nás před domem máme takový strom, který se neusále kroutí jako by měl spadnout, dokonce večer slyším takový jakoby bouchání, kvůli vítru. Zkrátka je jakoby byl Podzim a už vůbec ne jalo Prosinec. Prý, ež v Americe jsou 1-3 metry sněhu! To musí být teprve vánoční atmosféra.. A víte, že Vánoce jsou o tom, že by měli být všichniu spolu pohromadě? No tak já to tak nemám, takže se nemám v podstatě na nic těšit,: babička je v Londýně a rozhodně nepřijede odtamtud až sem, druhá babička se na mámu naštvala jelikož se pohádaly díky máminýmu ratrovi, který má syzofrenii a tak babička ho brání -_-... Měl by se jít léčit!
(Také je u vás silný vítr? Budete o vánocích pohromadě?)
(zdroj.: Google)

Panenky Novi Stars

23. prosince 2014 v 9:04 | Ashlycelebrite
Ahoj, vítám vás u takové ''polo'' novinky.. Týká se to Ns panenek.. Velice mě již zaujali svoji roztomilostí a originalitou.. Také některým svítí nohy ve tmě apod., Ne jen to, ale jsou neskutečně levné oproti MH, tyto panenky stojí 360 kč!. Já dostanu k vánocům dvě a to jsou.: Alie Lectric a Ina Ferna.. Ehm.. snad jsem to napsala dobře, jelikož mi dalo práci si je zapamatovat :-D! Tátu jsem ještě požádala o EAH a řekl, že mi je koupí po vánocích jelikož mi k vánocům on dá .: 2000 kč, 2 panenky NS, 1 knihu, domácí kino a stroj na vytváření popcornu.. jj já vím, jsem rozmazlená a za to může pouze on. Nemohu se přestat těšit na domácí kino! Prý to stojí okolo 80 000 kč, za promítačku, veliký plátno atd., máma jako vždy bude nasraná, že mám větší radost z dárků od táty.. Ona se diví.. táta je bohatý jelikož pracuje jako ředitel firmy.. dostáváme i zadara tic-tac. Ale v zato se těším na nový mobil od mamky, sice to není Apple, ale samsung je lepší.! Také se těším na ten záhadný dárek od mámy... - Promiňte.. už jsme zase odbočily :D. NS jsou prostě senza! Jinak dostanu tyto dvě panenky.: (viz. obrázky)
(zdroj: Google) Alie L.


Můj příští design

22. prosince 2014 v 15:42 | Ashlycelebrite
DOBA:. 20-30 MIN, SPOKOJENOST:. 73 %, S KÝM/ČÍM.: APPLE WHITE, TÉMA.: SILVESTR/POHÁDKA/STANDARD

Ahoj, ano toto je můj příští design.. Musím říct, že není až tak špatný, jak jsem si myslela.. Jo a ještě chci říct, že mě totálně štve, že nikdo nekomentuje! Pouze dvě adminky se zůčastnily soutěže a tak jsem Vánoční Express zrušila... Dvě adminky dostanou svoje ceny do 3 dnů.. Jen tím chci říct, že mám veliký pocit, že jsem se sevším zlepšila, tak jaký je důvod?!

Novinky pro příští týden

22. prosince 2014 v 12:12 | Ashlycelebrite
Ahoj, tentokrát vás chci varovat před novinkama :D. Příští týden bude blog o Raven Queen aneb o Apple White, takže abyste nebyli moc překvapení :). Myslím, že i se s EAH bude lépe pracovat.. :) Nemohu se také dočkat na 25. dostanu totiž od táty panenky od EAH... ale sem na blog vám dám info o nich až asi 29 či 30 prosince ju? Protože se zrovna vrátím domů...
( Těšíte se na příští týden s EAH?)

(zdroj.: (me) adminka tohoto blogu)

Otevření Grafiky! :-)

21. prosince 2014 v 20:11 | Ashlycelebrite
Ahoj, bude to znít divně, ale díky ''Viróze'' jsem byla celý den na počítači a celou dobu jsem dělala grafiku.. a musím říct, že jsem ohodně lepší než předtím (s grafikou :D).
Pravidla
 • Design budeš mít, alespoň 13 dní!
 • Nic na designu neupravuj!
 • Design ti udělám druhý den, jestli budu mít pozastavení či zabavený pc, tak okolo 5-6 dnů! (Vždy na blogu oznámím jestli mi zabaví rodiče pc či si dávám pozastavení)
Grafika
Toto je vše co dělám....:
 1. Ikonky
 2. Designy
 3. Popisky
 4. Png (srdce...)
Objednávka Designů
 1. Napiš svoji přezdívku na blogu
 2. Napiš svoji adresu tvého blogu
 3. Napiš ským/čím chceš design
 4. Napiš téma designu
 5. Napiš co by tam mělo být napsáno
 6. Napiš jakou chceš barvu stránky a menu
 7. Jestli souhlasíš a přečetla sis pravidla napiš ''Absolutně nesouhlasím!''
 8. + napiš co by jsi chtěla k designu
Objednávka Ikonek a png
 1. Napiš přezdívku tvého blogu
 2. Napiš adresu tvého blogu
 3. S kým/ čím by jsi chtěla ikonku/png
 4. Jaký tvar by jsi chtěla pro (png)
Objednávka popisků
 1. Co by tam mělo být napsáno
 2. Jakou barvou by to mělo být napsáno
 3. Chceš tam ještě přidat nějaké doplňky?
(zdroj.: Google)