Říjen 2014

Vymyšlená monstrózní ghůlka

31. října 2014 v 16:01 | Ashlycelebrite
Ahoj, dnes to bude takový popisový článek... Tak jdem na to! ;).... popisek mé monsterky.:
jméno.: Scaryblood
dcera.: Scaryblood je hybrid a to je kočkodlačka zkřížená s vlkodlakem
věk.: 16 úplňků
popisek vzhledu.: oči.: zlaté, líčení.: '' Zlato-hnědé líčení s červenými rty a cool brýlemi'', styl.: ''Ještě sebe nenašla a proto je tak jedinečná... dalo by se říct, že je uvnitř cool a in, ale nemajírodina tolik peněz na super hadříky :/ :*!'', vlasy.: rovné skořicově dlouhé vlasy

nenáviděný předmět.: '' Nesnáším školu! Protože dostávám poznámky a přesto za to v podstatě nemohu!''
nej předmět.: '' Ráda se starám o zvířata a přátelím a hraji si s přáteli''
mazlíček.: Leopard bílý

Jaký je vysněný Halloween?!

31. října 2014 v 15:49 | Ashlycelebrite
Ahoj, dnes vám píšu, jaký je vysněný Halloween z mého pohledu! Takjo, ale přeneste se a v duchu si přidstavujte co zde píši, jdem na to..... 31.10. odpoledne dostanete jedinečnou schopnost, rasu, jméno- takjo, sjedeme to od začátku ;)! 31.10. je den, kdy najednou večer do vás šlehne kouzelný blesk a najednou se proměňujete v to monstrum v tu rasu, která vám padne, kouzelný blesk vám dá samozdřejmě na tento jeden den, jméno, věk a jinou tvář!´No nebylo by to monstrózní?!

Povídání o akciích, kterých jsem se zůčastnila

31. října 2014 v 14:58 | Ashlycelebrite
Ahoj, tento článek by se měl spíše týkat knihovny, spím v knihovně na Halloweenský večer! :), samozdřejmě, že vám jsem dám fotografie, ale ne dnes, protože dnes jdu na tu noc.. Jsem monstrózně natěšená! Nalíčím se na Halloween, no spíše.. půjdu za rebelku a vezmu si odličovat samozdřejmě, nevím jak je to ve vaší knihovně, ale u tý naší je to tak, že do jedné ráno budeme venku! A potom jdem spát, celkově je to nudný, a hlavně nepohodlný jelikož spíte přímo vedle regálu a já na to nejsem zvyklá a navíc nenosím polštáře takže budu uplně na ničem! Ale bude to celkem dobrý snad..

Překvapení!

30. října 2014 v 20:59 | Ashlycelebrite
Ahoj, tím překvapením je, že jsem adoptovala další křečici! KONEČNĚ!!! Je to super, protože jsem si objednala klec s klouzačkou, domečkem, miskou, pítkem, kolotočem! Fotografie uvidíte zde při článku focení mých křečíků :3! Jaké máte doma zvířata vy?

Jaká jsi adminka?!

30. října 2014 v 20:00 | Ashlycelebrite

Ahoj, opět je tu taková polo-soutěž! Vyhrávají první dva, png překvapení, ale můžou si říct s kým/čím chtějí png překvapení, tak jdem na to!

1. Ohodnoť sebe hvězdičkami (nanejvíš 10 hvězdiček)

2. Kolik vlastníš vzácných kusů Monsterek?

3. Viděla jsi lepší adminku než jsi ty? Např.: Jakou?

4. Ohodnoť sebe podle toho jak fotíš ( nanejvíš 5 hvězdiček)

5. Líčíš se?

6. Vlastníš něco co ti holky závidí? (Klidně napiš i vlastnost)

7. S kým/čím chceš mít png překvapení?

Znáš dobře Aveu?!

30. října 2014 v 19:48 | Ashlycelebrite

Ahoj, dnes jsem si pro vás připravila takovou menší soutěž.. Vyhrávají první tři, png srdce s jakoukoliv Monsterkou, tak jdem na to!;)

1.Jak se jmenuje Avea celým jménem? (Jméno a příjmení)

2.Avea má dvě mostra v sobě v podstatě, jaké to jsou?

3.V kolika filmech zatím Avea byla?

4. Kolika hvězdičkami by jsi ohodnotila Aveu? (Nejvíš 5 hvězdiček)

5. Vlastníš svoji Aveu ?

6. S kým/čím chceš mít PNG srdce?

Halloweenský příběh

30. října 2014 v 17:36 | Ashlycelebrite
Ahoj, dnes vám budu vyprávět Halloweenský příběh... Je vymyšlený, podle pravdy ( z televize)
UPOZORNĚNÍ!: ''Tento příběh mě vystrašil a tak vás tím nebudu moc zatěžovat aby vás to také tak vylekalo!
... Byla jednou jedna paní, která si koupila přenádherný dům. Dům byl v krásným stavu a nová majitelka se divila, že byl za malou cenu. První den se otevřeli jedny dveře, majitelka je zavřela a zase se otevřeli, majitelka je zamkla a dala na ně kolík, ale druhý den se opět otevřeli. Třetí noc šla poklidně majitelka domu spát, ale najednou slyšela zvuky v její hlavě.: ''Pusť mě dál, pusť mě dál!'' Čtvrtý den přišel k ní syn, protože přišel o domov.. Večer syn uklízel odpadky do váčku, najednou se váček otevřel a spadl z něho ten bordel co tam byl. Zase ho zavřel a tentokrát jedna vlaška vyletěla do vzduchu a syna majitelky praštila! Syn ihned utíkal k mámě do pokoje ovšem než se stalo tak proti oknu stála.... četrný plášť (víte jak jsou ty smrtky s tím pláštěm?! Tak to jer ono! Ale bez tváře! A poletovalo to!), syn udělal dva kroky vzad, ten duch o dva kroky poletoval k němu. Když syn zahulákal na matku duch odletěl... Majitelka domu už nemohla! Zavolala specialisty na duchy a spustily takový mikrofon na duchy, aby věděli co říkají, druhý den se dozvěděli, že spáchali sebevraždu kvůli tomu, že zabily děti!

Halloween program!

29. října 2014 v 15:55 | Ashlycelebrite
Ahoj, jak zde můžete vidět tak pro vás budu psát Halloweenský třesk.. těšíte se?

Design s Bonitou

29. října 2014 v 10:28 | Ashlycelebrite
Design s kým čím: Bonita, Spokojenost: 55%, doba výroby: 15-25 min.

Ahoj, ačkoliv jsem s tím nepočítala tak jsem na svůj design udělala hlavní vězdou Bonitu.. nevím proč, ale zaujala mě a, tak jsem se pro ni rozhodla! Tento desgn by tu mohl být nastaven kolem 14 ti dní

nový design

28. října 2014 v 16:58 | Ashlycelebrite
Ahoj, asi si všichni říkáte, kdy konečně budu mít nový design.. Dbrý zpráva je, že už je na cestě... zatím mě nic nenapadá, ale bude s kočkama či fretkama... zkrátka, nechci vám dát na jevo o čem blog je... je .. o všem! O zvířatech, MH a celebritách a, tak konkrétně nechci všechno rozebírat do jenoho designu;)! Zkrátka už umím nastavovat designy, jo a budu ráda když navštívíte tento blog.: toraleiandlagoona.blog.cz , zatím tam nic skoro není, ale bude tam mnoho.. to si pište! ;)