Září 2014

jak na animace

30. září 2014 v 20:14 | Ashlycelebrite
Ahoj, chcete dělat animace? Stáhněte si kameru, která nahrává plochu já mám např.: bandicam. Potom už si jen stáhněte PhotoScape... Potom si najděte video u, kterého byste chtěly mít animaci a pak foťte tou kamerou každý pohyb, který tam chcete mít. Nakonec si otevřete PhotoScape a dejte .: GIF Editor a dejte tam všechny fotografie, které chcete mít jako animaci... a hotovo! Stačí už jen jej uložit. Jestli jste mě nepochopily tím pádem se koukněte třeba na yt jak se to dělá Mrkající

Moje první animace s Ashley!

30. září 2014 v 19:33 | Ashlycelebrite
Ahoj, právě teď jsem udělala alespoň tři animace s Ashley´, kdybyste chtěly poradit jak udělat animace napište do komentářů, určitě o tom napíšu mileráda článek! Jinak zde jsou moje animace.:


Nový design od mé kamarádky

30. září 2014 v 17:51 | Ashlycelebrite
Ahoj, jelikož neumím moc dobře nastavit design, tak mi udělala moje kamarádka Kačka z blogu mh-moje-monsterky.blog.cz překrásný design, popisky, klikačky a dokonce mi nastavila design! Takže super! Myslím, že lepší grafička nad ní opravdu není!


První informace o admince blogu!

29. září 2014 v 19:39 | Ashlycelebrite
Ahoj, taktéž jsem s říkala, že bych vám měla sdělit pár ''hlavních'' informací o mě, tudíž o admince tohoto blogu! Tak jdem na to! Jmenuji se Nika a je mi 12 let. Mým koníčkem je grafika, focení a starání se o zvířata.
můj popis.:
Jsem blondýnka, když jsem byla malá měla jsem zrzavé a vlnité vlasy, ale postuper času se změnily na přesný opak.: Blondýna s rovnými vlasy. Mám čtyři zvířata .: Jednoho kocoura, tři křečky džungarský a jednoho německého ovčáka. Mám šedo-ledovo-modré oči a můj styl můžete popsat jako ,,Ludmilin styl'' , jestly znáte Violettu, tak ta Ludmilla, tak podle ní se oblékám a mám stejný styl, ale uvnitř jsem Violetta. Moje veliké přání.: ,,Stát se zpěvačkou ''! Ne, že bych si fandila, ale patřím mezi nejlepšími zpěváky z naší třídy. Ne, že by to někdo řekl, protože všichni žářlí! Chodila jsem na nejlepší sbor v české republice a ještě mě ty učitelky prosily abych zůstala, ale musela jsem odjed... Kdybych si přála abych vypadala.: ,,Upřímně mě se můj styl líbí! Ale hodně se těším až budu mít dlouhé vlasy! Já nevím proč, ale vždy když mám vlasy polodlouhé, tak já to nikdy nevydržím a prostě si je nechám ostříhat na mikádo! :/
Moje moto.: ,,Zůstaň sám s sebou! Můj život je hudba a bez hudby můj život nemá nic.....''

Podzimní objednávka designů

29. září 2014 v 19:18 | Ashlycelebrite
Ahoj, já vím, že se známe ,,velmi'' málo, ale i tak otevírám dyžtak Podzimní objednávku designů..... Když si chcete objednat, tak napište do komentářů

Pravidla objednání designů.:
1.: ,,nevydávejte za své!
2.: ,,Design budete mít víc než 2 a půl týdne'!

Objednávka designů.:
1.: Tvoje přezdívka na blogu
2.: S kým/čím chceš mít design, dyžtak jestly chceš konkrétní obrázky dej mi na ně odkaz Mrkající
3.: Jakou barvu chceš mít v designu (max.5 barev)
4.: Chceš tam mít nápis tvého blogu?
5.: Chceš mít ještě nějaký popisek v designu?Jaký?
6.: Chceš tam mít nějaké popisky v menu? jaký?
7.: Máš nějaké přání k tomu designu?
8.: Souhlasíš s pravidly?

Nové fotografie s Ashly

29. září 2014 v 16:46 | Ashlycelebrite
Ahoj, jde o to, že Ashly se provdala dne .: 8. září 2014 a tudíš měly několik dní volno... Upřímně jsem ráda, že tam dala aspoň nějaké fotky, protože už dlouho sem tam nic nedávala :)!-... Nicméně Ashley to ohromně sluší!
image host image host image host image host image host
> Candids > 2014> September 8: Outside a restaurant in Los Angeles [15x] <
image hostimage hostimage hostimage hostimage host
> Candids > 2014> September 20: Shopping at AllSaints with Chris and Maui in Beverly Hills [63x] <
image hostimage hostimage hostimage hostimage host
> Candids > 2014> September 21: Arriving at Whole Foods with Chris in Studio City [94x] <
image hostimage hostimage hostimage hostimage host
> Candids > 2014> September 21: Leaving Whole Foods with Chris in Studio City [75x] <

Sinister

28. září 2014 v 18:05 | Ashlycelebrite
Tak si představte, že jsem dnes se koukala na horor .:Sinister! Tyjo já jsem se celkem hodně bála. No nebála jsem se, ale spíš jsem se lekala. Jo a dneska jsem přišla na to jak vypalovat dvd! Je to oparvdu snadné a je to za 4 min.! Zatím jsem si dala jako na Dvdčko Monstrozní splynutí. Musím říct, že film mě celkově hodně dostal- Akorát, že tam moc neprojevovaly city atd. No zkrátka jako hybridi byli monsterky ani ne moc dlouho! :/... Jinak jestly chcete vypalovat DVD apod., tak si stáhněte Ashampoo! Je to naprosto rychlé a zdarma. Teď právě jak vám to píšu, tak si stahuji film Norbit a horor Sinister a plánuji ihned až se to stáhne vypálit.

Vítám vás na svém blogu!

28. září 2014 v 9:19 | Ashlycelebrite
Ahoj, vítám vás u svého blogu! Tento blog nebude jenom o Ashly, ale i o mě. Ale víc o Ashly! Doufám, že se vám můj blog postupem času zalíbí a budete sem častěji chodit. Ovšem také postupem času otevřu grafiku, jelikož se čím dáo víc lepším, zde je design s Ashly, který budu mít příště :)